Polinstal Sp. z o.o. – Kasy fiskalne, monitoring, systemy alarmowe, naprawy, odzyskiwanie danych Lublin i okolice

Kasy fiskalne

NANO ONLINE

Kasa przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych
i usługowych. Znajduje zastosowanie
m.in. w: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych
czy fryzjerskich.

ONE

Dzięki wielu funkcjonalnościom kasa fiskalna ONE idealnie nada się dla prawników, mechaników, lekarzy, sprzedawców, parkingowych, fryzjerów, kierowców
lub do małej gastronomii.

NEXT ONLINE

NEXT Online nie ogranicza się tylko do sprzedaży. Została doposażona w funkcjonalne aplikacje tj. przeglądarka internetowa czy skrzynka e-mail. Swobodnie znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie biznesu.

MAŁA ONLINE

MAŁA Online to kasa dedykowana dla małych punktów sprzedaży ze względu na swoją ergonomię. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

SENTO ONLINE

Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

NOVITUS NEXT

Wystawianie faktur VAT, parkowanie paragonów z notatkami, szybkie raportowanie i wiele innych funkcji - dzięki temu Novitus Next idealnie sprawdzi się w warsztatach samochodowych a także w gastronomii.

NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.

MAŁA PLUS E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD).

SENTO E

Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

SENTO LAN E
i SENTO LAN E +

Użytkownicy prowadzący sprzedaż towarów akcyzowych (papierosów, alkoholu) mogą tak oprogramować kasę, aby zapamiętywała obrót towarów oznaczonych jako „akcyzowe”.

SOLEO LAN E

Graficzne wyświetlacze LCD czytelnie zaprezentują to co sprzedajesz Tobie i klientowi, precyzyjnie poinformują o stanie kasy oraz wykonywanych raportach. Regulowany kontrast zapewni czytelność nawet w miejscach mocno nasłonecznionych.

2020 Polinstal Sp. z o.o. | Designed by WeniX – Projektowanie stron internetowych