Jak wybrać solidny SMARTWATCH?

„Inteligentne zegarki” – czyli smartwatche zadebiutowały parę lat temu, kiedy to w pędzie codziennego życia zaczęły naprawdę się przydawać: powiadomienia ze smartfona wyświetlane na ekranie, monitorowanie aktywności fizycznej, terminarz, GPS czy wybór muzyki bez niepotrzebnego wyciągania telefonu z kieszeni. Więc…

Jak wybrać smartwatch, który nadąży za naszym stylem i trybem życia?

Po pierwsze… ten gadżet musi chcieć współpracować z twoim smartfonem. Inaczej nie zaoferuje Ci nic poza estetycznym wyglądem na Twoim nadgarstku. Musisz wybrać smartwatch, ktory będzie kompatybilny z twoim telefonem by móc w pełni korzystać z jego funkcji.

Jeśli prowadzisz zdecydowanie sportowy tryb życia postaw na smartwatch wyposażony w krokomierz, pulsometr czy z funkcją monitorowania spalania kalorii. A jeśli lubisz ekstremalne wypady zadbaj o to by był wodoszczelny.

Warto zwrócić uwagę na baterię – wiadomo, im dłużej będzie pracowała tym lepiej. Postaw na akumulator z więcej niż 200 mAh.

Wyświetlacz (kształt, rodzaj) należy dopasować do samego siebie. Oprócz designu liczy się czytelność – jednak zbyt duży wyświetlacz może być zwyczajnie niekomfortowy podczas użytkowania.

Jeśli jesteś internautą (a skoro to czytasz to na pewno jesteś:)) warto wybrać samrtfon z możliwością podłączenia się do WIFI.

Nic tylko kupować! 🙂

 

Tagi: , , ,