Terminale płatnicze

Czy można płacić kartą?” – jeśli to pytanie pada w Twojej firmie to trafiłeś do odpowiednich osób. Instalacja terminala jest szybka i bezproblemowa a płynące z tego korzyści naprawdę liczne… Terminal oprócz ułatwienia dla klientów w postaci możliwości płatności kartą pozwala także na sprzedaż doładowań do telefonów czy wprowadzenie usługi „Płać kartą i wypłacaj” – umożliwia ona klientom wypłatę gotówki podczas płacenia kartą. Ponadto pieniądze za przeprowadzone transakcje trafiają prosto na konto.

Otrzymaj terminal bezpłatnie w ramach programu Polska Bezgotówkowa!

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa wydawców kart, agentów rozliczeniowych, organizacji płatniczych, Związku Banków Polskich oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:

  • dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy z PayTel,
  • opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal,
  • brak minimalnego progu obrotu.

W programie można wziąć udział jednorazowo lecz każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale.

Program skierowany jest do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatniego roku nie przyjmowali płatności kartami oraz tych którzy w biznesie dopiero zaczynają.

W programie nie mogą wziąć udziału franczyzobiorcy, przedsiębiorcy posiadający więcej niż 5 placówek, jednostki administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego uczestniczące w programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, operatorzy automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowych.  

 

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 888-742-048 lub wysyłając wiadomość email na adres serwis@polinstall.pl. 

Zadowoleni klienci – dziś większość Polaków chętniej sięga po kartę płatniczą niż po gotówkę. Konsumenci szczególnie polubili płatności zbliżeniowe, które są według nich szybkie, wygodne i bezpieczne. Warto dać im wybór pomiędzy kartą a gotówką. 

Większy koszyk zakupów – ilość gotówki w portfelu ogranicza swobodę zakupów. Klienci, którzy płacą kartą, mogą wydać więcej. 

Oszczędność czasu – dzięki terminalowi do akceptacji kart nie tracisz czasu na liczenie gotówki, wydawanie reszty czy wizyty w banku – środki otrzymujesz bezpośrednio na swoje konto. W efekcie można skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na generowaniu przychodów dla swojej firmy. 

Więcej klientów – klienci chętniej korzystają ze sklepów i punktów usługowych, w których można płacić kartą. Posiadając terminal do obsługi płatności bezgotówkowych, możesz zyskać nowych kupujących i zwiększyć swoje przychody. 

Bezpieczeństwo – mniejsza ilość gotówki w kasie ogranicza ryzyko kradzieży bądź utraty pieniędzy podczas przewożenia do banku. 

Wizerunek firmy nowoczesnej – Twoi klienci wybierają nowoczesne formy płatności. Zadbaj już dziś o wizerunek swojej firmy i akceptuj transakcje bezgotówkowe! 

2020 Polinstal Sp. z o.o. | Designed by WeniX – Projektowanie stron internetowych

Polityka prywatności