Polinstal Sp. z o.o. – Kasy fiskalne, monitoring, systemy alarmowe, naprawy, odzyskiwanie danych Lublin i okolice

Specjalizowana kasa fiskalna z kopią elektroniczną Vega Taxi E 

Poznaj nową, niezawodną kasę fiskalną z kopią elektroniczną do stosowania w taksówkach. Zaprojektowana od podstaw pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii.
✔ ELEKTRONICZNA KOPIA PARAGONU
✔ DUŻY CZYTELNY WYŚWIETLACZ
✔ MOBILNOŚĆ, PORĘCZNOŚĆ
✔ ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Wymiary urządzenia sugerują, iż jest to raczej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości mamy przed sobą nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.
Kasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).
Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna.
Kasa Vega Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.

Kasę podłącza się do taksometru współpracującego z kasą Vega Taxi E i od tego momentu z taksometru przesyłane są wszelkie informacje konieczne do wystawienia paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania dodatkowych opcji dotyczących rozliczenia tego kursu: udzielenia rabatu za usługę, wybranie opcji „cena umowna”. Dostępna jest w tym czasie również opcja anulowania rozpoczętego paragonu, wykorzystywana w przypadku rezygnacji klienta z kursu.

Po zakończeniu kursu kasa Vega Taxi E drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją:

  • czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu,
  • przejechana odległość,
  • numer boczny taksówki,
  • ew. rabat,
  • kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy.

Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.) lub numer NIP klienta.

Wymiana papieru jest wyjątkowo szybka i prosta. Dzięki zastosowaniu kopi elektronicznej zużycie papieru jest dwa razy mniejsze niż w kasie z kopią papierową, co znacząco obniża koszty eksploatacji. Kopia elektroniczna rozwiązuje również problem kłopotliwego archiwizowania i przechowywania rolek z kopią paragonów.

PIERWSZY W POLSCE TAKSOMETR FISKALNY Z KOLOROWYM EKRANEM DOTYKOWYM 

✔ WIELOFUNKCYJNY EKRAN DOTYKOWY
✔ ELEKTRONICZNA KOPIA PARAGONU
✔ OBSŁUGA KURSU JEDNYM KLAWISZEM
✔ OPCJONALNA KOMUNIKACJA GSM

Wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy pozwala na szybką i wygodną obsługę urządzenia. Możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie oraz rodzaju taryfy w przejrzysty sposób, to jedna z jego wielu zalet.

Ekran dotykowy pozwala również na wygodną konfiguracje urządzenia, która jest możliwa również z poziomy złącz komunikacyjnych i modułu BOX.
Jedyny w Polsce taksometr z kolorowym dotykowym wyświetlaczem pozwala na wgrywanie różnokolorowych „skórek”, umożliwiających dopasowanie urządzenia do oświetlenia kokpitu pojazdu w którym się znajduje.

Wybierz kolorystykę skórki aplikacji obsługującej taksometr Taxi E!

Samoczynnie dopasowujący się wyświetlacz do natężenia światła zewnętrznego. Dzięki zastosowaniu czujnika światła wyświetlacz pozostaje czytelny w dzień i nie oślepia kierowcy oraz pasażerów w nocy.
https://www.youtube.com/watch?v=9XY-fa-GlZQ
JAKO PIERWSZY W POLSCE TAKSOMETR TAXI E ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY WEDŁUG DYREKTYWY MID

Umożliwia zaprogramowanie 8 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D.
Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf – pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu. Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf – pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.
Elektroniczna kopia paragonu to znacznie niższe koszty eksploatacji urządzenia. Jako pierwsi w Polsce prezentujemy taksometr, w którym uciążliwa papierowa kopia paragonu została zastąpiona jej elektronicznym odpowiednikiem zapisywanym na karcie microSD.
Taxi E umożliwia komunikację poprzez moduł GPRS, korporacja taksówkowa może na bieżąco otrzymywać informacje o realizowanych kursach.

TERMINAL Verifone VX 675 

Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla taxi oraz każdej działalności wymagającej bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Główne zalety:

  • Bezprzewodowy i kompaktowy – VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.
  • Nowy design – Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.
  • Całkowite bezpieczeństwo – VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.