Polinstal Sp. z o.o. – Kasy fiskalne, monitoring, systemy alarmowe, naprawy, odzyskiwanie danych Lublin i okolice

Bezpieczne hale, magazyny, place

Podstawowym atutem monitoringu jest to, że zapewnia on nam stałą kontrolę nad tym co się dzieje w naszej firmie. Taki rodzaj kontroli jest bardzo przydatny. Dzięki niemu możemy czuć się dużo pewniej i możemy poradzić sobie z różnymi wyzwaniami. Kontrola oznacza możliwość wprowadzania zmian na bieżąco.

Co zyskujesz decydując się na monitoring?

  • Ochronę przed włamaniem i kradzieżą,
  • możliwość zdalnego podglądu,
  • bezpieczeństwo na szerszą skalę,
  • umożliwia organom ścigania identyfikację sprawców,
  • spokój i bezpieczeństwo.

Podstawowe elementy systemu

  • Kamery
  • Rejestratory
  • Monitory
  • Dodatki

Kamery

Zróżnicowanie oferowanego na rynku sprzętu jest bardzo duże. W naszej ofercie są dostępne kamery zewnętrzne i wewnętrzne, kamery pracujące w dzień i w nocy, kamery stacjonarne i obrotowe oraz kamery bezprzewodowe. Istotny jest fakt, iż nie istnieją ograniczenia dyskwalifikujące montaż takich urządzeń. Dobór odpowiedniego sprzętu jest zależny od tego, w jaki sposób ma on być wykorzystywany. Kamery przemysłowe rozmieszczone są w różnych punktach i połączone jednym systemem tak, aby możliwe było wysyłanie materiałów wideo do centrali. W centrali może znajdować się pracownik na bieżąco monitorujący pracę w fabryce.

Rejestratory

Jego zadaniem jest odebranie obrazu, ewentualna jego archiwizacja oraz przekazanie na odbiornik, którym najczęściej jest monitor. Przy wyborze rejestratora warto zwrócić uwagę na ilość wejść oznaczających ścieżki dla zainstalowanych kamer. Decydując się na rejestrator z zapasem wejść, umożliwia nam to ewentualną przyszłą rozbudowę systemu monitoringu.

Monitory

Monitory są urządzeniami, do których najczęściej jest podłączony rejestrator. Odbiornikiem rejestrowanego sygnału mogą być również inne sprzęty np. smartfon. W tym wypadku obraz trafia do niego za pośrednictwem routera oraz sieci WiFi. Istnieje możliwość przekazu obrazu z kamer na wiele stanowisk oraz dużą ilość odbiorników. Możliwości instalacji w tym zakresie są w nieograniczone.

Dodatki

Istnieje możliwość instalacji specjalnego oprzyrządowania, służącego do kontroli wejść/wyjść. Taki system umożliwia w dokładny sposób zaznaczenie obecności pracownika w pracy. Na rynku dostępnych jest wiele dodatkowych akcesoriów. Można nimi wzbogacić podstawowy sprzęt. Mają one na celu zagwarantowanie ciągłości oraz bezawaryjności pracy systemu. Do takich dodatków zaliczamy m.in. przedłużacze sygnału, dodatkowe obudowy czy wsporniki.

Podgląd z kamer z kilku lokalizacji w jednym miejscu

Nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu przy wyborze oraz konfiguracji sprzętu tak, aby pojawiła się możliwość podglądu z kamer z kilku lokalizacji, w jednym miejscu. Jest to bardzo przydatna opcja, a przede wszystkim wygoda.

Podłączenie kamer przez internet 

Rozwiązania jakie oferujemy, pozwalają obserwować i rejestrować wydarzenia z monitorowanego terenu za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Jako urządzenie wyjściowe może nam posłużyć także telefon czy tablet, w dowolnym miejscu i czasie. Oferujemy Państwu sprzęt, który umożliwia nadzorowanie przez podgląd na żywo obrazu wideo i dźwięku. Jest to idealne rozwiązanie, by doglądać bezpieczeństwa na danym terenie.

GOTOWE ZESTAWY DO MONITORINGU

W naszej ofercie są dostępne gotowe zestawy do monitoringu. Odpowiedni dobór zestawu ma zagwarantować długie i bezawaryjne funkcjonowanie. Wszystkie zostały starannie skompletowane przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem.

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasi klienci otrzymują profesjonalne wsparcie z zakresie odpowiedniego doboru sprzętu, możliwości konfiguracji urządzeń oraz rozwiązaniu wszelkich innych pojawiających się problemów i wątpliwości. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa system zapewniający bezpieczeństwo pracownikom, towarom oraz budynkom na terenie firmy.