OPROGRAMOWANIE DLA GASTRONOMII SOGA

Soga to profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych. 

Stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.

SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa Klienta jest najwyższym priorytetem.

Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników – także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu. SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.

Moduł umożliwiający przesyłanie informacji z programu na ekran kuchenny, tzw. KDS.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania znacznej poprawie ulega komunikacja pomiędzy punktem przyjęć zamówień a zapleczem kuchennym.

Moduł dostawy telefonicznej

Moduł umożliwiający prowadzenie obsługi sprzedaży z dowozem do klienta. Dzięki jej wykorzystaniu system zapamięta dane adresowe zamawiającego.

Możliwy jest również wydruk rachunku zawierającego te dane oraz mapy okolicy dostawy. Po wprowadzeniu przez obsługę numeru telefonu, z którego zamawiana jest dostawa system będzie w przyszłości identyfikował dzwoniącego skracając czas jego obsługi.

System lojalnościowy

Dobry klient to…. STAŁY klient. Doceniasz lojalnych klientów?
Pozwól by i oni poczuli się docenieni. Pomocą w realizacji tego zadania będzie własny program lojalnościowy, który będzie aktywny po uzupełnieniu licencji głównej o ten właśnie moduł. Następnie wystarczy już tylko określić zasady programu i poinformować o nim klientów. Gotowe!

Wakacyjne stanowisko sprzedaży

Jest to propozycja dla lokali o dużym, sezonowym nasileniu sprzedaży. Oferta kierowana głównie do punktów zlokalizowanych w miejscowościach wakacyjnego wypoczynku, gdzie konieczne jest okresowe zwiększenie stanowisk obsługi.

Współpraca z systemem hotelowym

Oprogramowanie wspomagające pracę gastronomii bardzo często jest jednym z elementów większego systemu obsługującego obiekt hotelowy. Dla zwiększenia komfortu obsługi gości warto pomyśleć o możliwości bezgotówkowego korzystania z hotelowego baru czy restauracji. Rachunki klientów związane z gastronomią będą przenoszone do ogólnego rachunku hotelowego i rozliczane w chwili regulowania płatności za całość pobytu.

Wersja XS
Prowadzisz niewielkich rozmiarów punkt gastronomiczny? Nie potrzebujesz rozbudowanych funkcji zarządzania lokalem? Szukasz przyjaznego rozwiązania za niewygórowaną cenę? Jeżeli tak to właśnie wersja XS będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

SOGA XS została stworzona z myślą o punktach sprzedaży, gdzie najbardziej istotnymi czynnikami są szybkość i intuicyjność sprzedaży połączona z łatwością obsługi nawet dla nowego personelu.

Dzięki maksymalnemu uproszczeniu systemu do niezbędnych, w każdym punkcie gastronomicznym funkcji, zredukowaniu ulega również cena w odniesieniu do standardowej wersji oprogramowania. Jeżeli w miarę rozwoju Twojej firmy pojawi się konieczność wprowadzenia dodatkowych funkcjonalności istnieje możliwość płynnego przejścia na wersję standardową systemu SOGA.

Główne różnice pomiędzy wersjami skupiają się na:
– ograniczeniu liczby sal do jednej,
– liczby stolików do 10,
– oraz brak takich funkcjonalności jak obsługa magazynu, bonowników i wag.
Nie będzie można również korzystać z pracy w sieci, podglądu kierownika, eksportów do programów księgowych,
zestawień własnych oraz zestawów składanych.

Tagi: , , , , , ,