Polinstal Sp. z o.o. – Kasy fiskalne, monitoring, systemy alarmowe, naprawy, odzyskiwanie danych Lublin i okolice

Dziś prezentujemy kasę Mała Plus E – to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży (sklepy, kioski, stragany, wysepki w galeriach handlowych).

✔️ Zapomnij o papierowych kopiach paragonów!

Urządzenie gromadzi dane na karcie pamięci, a Ty, po podłączeniu kasy do komputera, w każdej chwili możesz mieć do nich dostęp. Składowanie papierowych dowodów zakupu jest problematyczne, wydruki często blakną i trudno je później odczytać. Urządzenie fiskalne Novitus sprawi, że szybko o tym zapomnisz.

✔️ Dwa czytelne i podświetlane ekrany.

Kasa Novitusa posiada dwa wbudowane ekrany – użytkownika i nabywcy. Na obydwu wyświetlaczach mogą pojawić się 2 linie po 16 znaków. Ekrany urządzenia Novitusa są podświetlane, więc nie będzie problemu z odczytaniem komunikatów nawet w przyciemnionym pomieszczeniu.

✔️ Szybka wymiana rolki papieru

Novitus Mała Plus E wykorzystuje wydajny i prosty w użyciu mechanizm drukujący. Urządzenie fiskalne wystawia paragony z szybkością 10 linii na sekundę. Dzięki zastosowaniu 30-metrowej rolki, rzadko będziesz zmuszony do przerywania pracy, aby zamontować nowy papier. Jeśli już przyjdzie ten moment, dzięki wrzutowej wymianie wkładu, zajmie to jedynie chwilę.

✔️ Precyzyjna identyfikacja asortymentu

Kasa Novitusa pozwala na wprowadzenie do nazw produktów lub usług nawet 40 znaków. Dzięki temu szybko dopasujesz sprzedaż do obowiązujących przepisów, które wymagają od Ciebie jednoznacznego identyfikowania oferty. Możliwość wprowadzenia do nazwy 40 znaków sprawi, że nie będziesz musiał używać skrótów.

✔️ Wydrukuje NIP nabywcy na dowodzie zakupu

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, powinieneś wprowadzać NIP nabywcy na dowodzie zakupu (na życzenie klienta). Kasa fiskalna Novitusa umożliwi Ci wprowadzenie w życie tej zmiany. Dowód zakupu, na którym znajdzie się NIP nabywcy, jeśli suma należności nie przekroczy 450 zł, może zostać wykorzystany jako uproszczona faktura

✔️ Bądź przygotowany na Euro!

Urządzenie jest przygotowane do zmiany waluty ewidencyjnej. Jeśli sprzedajesz w PLN, już dzisiaj będziesz mógł zaprogramować Małą Plus E tak, aby w przyszłości obsługiwała inny środek płatniczy, np. Euro. Ustalisz przelicznik oraz moment, w którym nastąpi zmiana.

✔️ Niewielkie rozmiary – moc możliwości

Trudno uwierzyć w to, że tak małe urządzenie fiskalne zagwarantuje Ci dostęp do tylu funkcji! Rozmiary modelu Mała Plus E to zaledwie 194 x 105 x 215 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Dzięki temu umieścisz kasę fiskalną nawet na stanowisku, którego powierzchnia jest mocno ograniczona.

✔️ Zaawansowany system zarządzania energią

Mała Plus E korzysta z wydajnego akumulatora. Nie będziesz się obawiał przerw w dostawie prądu, które praktycznie zawsze są związane ze powodują straty materialne. Kasa Novitus, bez podłączenia do stałego źródła zasilania, może wydrukować aż 1 000 paragonów. Wszystko za sprawą innowacyjnego systemu oszczędzania energii. Zatroszcz się o bezpieczeństwo Twoich interesów!

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na pytania! 🙂
Nr tel: 888-742-048